אשפוז בית

אשפוז בית

מתנדבי מחלקת אשפוז הבית של יד שרה נחושים למנוע את תחלואי הרפואה הציבורית; הידבקויות וזיהומים, כמו גם תשישות נפשית וחוסר מוטיבציה להחלמה.

באמצעות מתן מענה מקיף, יכולים המאושפזים להבריא בביתם ובחיק משפחתם התומכת. בלי סיבוכים ועם מענה רפואי יעיל בהרבה.

המשתקמים בביתם יכולים לשאול בחינם חדר אשפוז ביתי הכולל מיטה מתכווננת, מנוף להרמת חולה וכורסה סיעודית. זאת בנוסף ליתר הפריטים הניתנים בסניפי יד שרה, כגון מחולל חמצן, עמוד אינפוזיה ועוד.

שרותים רפואים לבית

בהתאם לחזון יד שרה, מובילים מתנדביה כבר 45 שנה את האפשרות להבריא בבית – רפואה מושלמת ונטולת סיבוכים חיצוניים. יד שרה ייבאה לארץ את רעיון ה"האוס-פיטל"; לשהות במחלקה פנימית –בבית!

יד שרה מציעה אשפוז אקוטי כאלטרנטיבה איכותית לטיפול בבית החולים.
בהתאם להמלצת הרופא, נשלחים הזקוקים לאשפוז במחלקות הפנימיות - לאשפוז ביתי בחסות יד שרה. 
במסגרת האגף, מקיימת יד שרה הסדר עם רופאי המחלקות הפנימיות, המלווים מקרוב את התקדמות ההבראה, ומעניקים טיפול אישי וממוקד תוך מעקב צמוד ויזום אחר איכות הטיפול.

מערך הבדיקות העדיף של יד שרה, מאפשר לרופאי אשפוז הבית לנטר באופן רציף את הטיפול. הבדיקות נערכות בבית, אך מועברות באופן מיידי למעבדה והתשובות ניתנות תוך שעה.

האחיות המנהלות את מערך הסיעוד במחלקת אשפוז הבית, נבחרו לאחר ניסיון של שנים במקצועיות ואדיבות. הצוות הסיעודי מעניק את הטיפול בבית, ומאפשר למשפחה לקחת חלק בטיפול כדי להעניק למטופל את הנוחות והנעימות המקסימלית.

מאושפזים שהעדיפו את ה'האוס-פיטל' של יד שרה, החלימו בתוך תקופה קצרה באופן משמעותי מתקופת האשפוז המקובלת בבתי החולים.

למי?

הזקוקים לאשפוז במחלקות הפנימיות - לאשפוז ביתי

זמינות

ירושלים

חשוב לדעת

האחיות המנהלות את מערך הסיעוד במחלקת אשפוז הבית, נבחרו לאחר ניסיון של שנים במקצועיות ואדיבות

TOP