מנוף הרמה

מנוף הרמה הינו מכשיר חשמלי עם שלט המאפשר הרמה והעברה ממצב ישיבה/שכיבה למשטח אחר.

מידות:

אורך 110-120 ס”מ, רוחב 64-67 ס”מ, (מבחינת פרופורציות, המנוף לא יותר ארוך מכיסא גלגלים סטנדרטי עם רגליות) כדי שהמנוף יכנס מתחת למיטה יש צורך של 15 ס”מ רווח.
מנוף הרמה

פרטים נוספים

חובה לקבל הדרכה פיזיותרפיסט או ממרפא בעיסוק מהיחידה לטיפולי בית של קופ”ח.

למנוף יש צורך בערסל ללקיחת החולה (כולל לרחצה ושירותים) הערסל הינו אישי וניתן לכיבוס, עלות רכישת ערסל מחודש (עבר חיטוי וסטריליזציה) 180₪ בלבד.

שרותי יד שרה ניתנים ללא עלות כלל. המנוף נמסר בהשאלה ויש להשאיר ערבון בסך 360 ש”ח כדמי פיקדון. כמובן שניתן לתרום לאחר החזרת המנוף.

היות ומנוף הרמה דורש תחזוקה רבה ובעת הצורך נדרש ביקור טכנאי, החלפת סוללות, תיקון ותחזוקה, נדרשת השתתפות סמלית של 54₪ לחודש המקנה ביטוח, אחריות וטיפול מונע.

המנוף, ויתר הפריטים הדרושים לאשפוז בית, מועברים עד לבית המזמין באמצעות מובילים מסורים המרכיבים את המכשור בבית ומעניקים את ההדרכה הטכנית לתפעול נכון. עלות משלוח לכל צד, הינו 310 ש”ח בלבד. לכל פריט כבד נוסף, יש להוסיף 35 ש”ח. (גם בהחזרת המנוף ניתן שירות המשלוחים כולל פירוק ב-310 ש”ח בלבד)

!

השיבוץ מתבצע כל יום בין השעות 14:00-16:00,
אנחנו מבקשים שתהיו זמינים בטלפונים שמסרתם
ע”מ שחברת ההובלות תוכל לעדכן אתכם טלפונית על מועד האספקה.

מספר הטלפון של חברת ההובלות הוא – 073-2709098

הזמנת מנוף הרמה

מלאו את הפרטים הנדרשים ונציגת שירות תחזור אליכם טלפונים לביצוע חיוב האשראי.
במידה ואתם צריכים פריטי השאלה נוספים יש לעדכן את הנציגה.

ציוד נוסף שיוכל לעניין אתכם

מיטת בית חולים חשמלית

מיטת בית חולים חשמלית

המיטה כוללת שלשה מנועים ושלט המאפשרים הגבהת אזור הראש והרגליים והנמכת והגבהת המיטה כולה לפי הצורך, יחד עם המיטה מסופקים שתי מעקות אותן אפשר להעלות ולהוריד כדי לשמור על בטיחות החולה.

כורסא סיעודית

כורסת העמדה הינה כורסת ישיבה נוחה אשר ניתן גם להפכה למעין מיטה עם הדום לרגלים היתרון שלה היא בכך שהיא מסייעת במעבר ממצב ישיבה לעמידה וכל זאת באמצעות שלט, (כמו כורסת טלוויזיה) הכורסה ללא גלגלים וניתן אף לישון עליה במיוחד אלו המתקשים בנשימה.
מיטת בית חולים במיטה הביתית

מיטכוונת

המיטכוונת היא פלטפורמה ייחודית ההופכת את המיטה הביתית הקבועה למיטת בית חולים. באמצעות המיטכוונת ניתן לכוון את גובה הראש, הגב והרגליים, ללא החלפה של המיטה או המזרן הביתי. המיטכוונת יעילה לחולה הזקוק למיטת בית חולים וכן לזקוקים להרמת רגליים או הגב.
TOP